Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma cihazları sayesinde artık eviniz kırılmayacak Bağcılar bölgesinde su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespiti Bağcılar şubemizi arayın kısa sürede arızayı bulup tamir işlemlerini yapalım.

Bağcılar Su Kaçağı Bulma Servisi

Bağcılar su kaçağı bulma ile evinizi gereksiz yere ıslatmalara son. Bizden önce belki tuvalet giderlerindeki çatlaklar için bazı tesisatçılar çağırmış olabilirsiniz. Bakarsınız, zeminden atık sular fayans aralarından çıkmaya başlamış. Eğer ki bu işte pek kaliteye önem vermeyen bir firmayı tercih etmişseniz maalesef birkaç gözlem yapar ve başlar 1-2 fayans kırmaya. Yalnız bu yaptıkça sızıntıyı bulamaz, çünkü orada tesisat yoktur. Diğer fayanslar derken maddi açıdan firmamız ile daha uygun rakamlara işlemleri halletmek varken çok yanlış bir tercih yapmışsınız demektir. Su kaçağı bulma Bağcılar uzmanlarımız adeta gider haritası çıkartan cihazlar kullanır. Şöyle ki bir klozet ve eski nesil tuvaletleri düşünelim. Önce hafif yatay ve dikey şeklinde alt kata ilişkin bağlantısı vardır. Biz bu yolu biliyoruz ve kamera ile içlerden gözlem yaparak görüyoruz. O halde neden yanlış bir kısmı kıralım ki? Araştırma sırasında dışarıya sızan sular net şekilde görülebilir. Sifonu veya rezervuarı çalıştırırız. Hızlıca akan suları takip ederek, nerede hafif girdap oluştuğunu görürüz. Evinizde daha doğrusu belki alt katınızdaki komşuyu daha fazla rahatsız edecek bu durumlardan kurtulmanın formülleri 1000’lerce lira ödeme yapmak değildir ve biz servis rakamlarını da oldukça stabil noktalara çektik.

Bağcılar su kaçağı bulma ile şu anda gelişmiş tarama yöntemlerine sahibiz. Konut türü, bina yapısı, gider markası ne olursa olsun problemi oluşturan sızıntıları bulmak sanıldığı kadar zor değildir. Ağır makineler, matkap ile çoğu alanın kırılmasına son ve 1 saat kadar zamanda çözümler sizleri bekliyor.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55