bağcılar 100.yıl su kaçağı tespiti

Bağcılar 100.Yıl su kaçağı tespiti firması olarak su tesisatındaki borularda oluşan su sızıntılarını kameralı su kaçağı tespiti servisimiz ile bulmaktayız. Hizmetlerimizde su kaçağı sorunlarını kısa süre tespit etmemizin ardından bu sorunu ortadan kaldıracak yöntemlerle ilerlemeyi tercih ediyoruz. Bilindiği üzere su kaçakları patlak, çatlama ve eski yapılı borularda daha fazla ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda ise ev ve iş yerleriniz maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara maruz kalabilir. Çünkü ufak gözüken bir kaçak ilerleyen zamanlarda daha da zor bir etkileşime maruz bırakacağı için kısa süre içerisinde tespit edilmeli ve ortadan kaldırılmalıdır. Bu noktada tamamen profesyonel adımlar izleyen firma çalışanlarımız sayesinde, nokta atışı bir çözüm yolu oluşturmaktayız.

100.Yıl Su Kaçağı Bulma

100.Yıl su kaçağı tespiti yapan firma kaçağın türü ne olursa olsun bünyesindeki cihazlar sayesinde her türlü kaçağı tespit eden ve onaran firmadır. Elimizde bulunan son teknoloji cihazlar sayesinde su kaçağı bulma işleri artık hiçte zor değil. Kameralı görüntüleme cihazı , ses dinleme cihazı ve termal kamera bunlardan bazılarıdır. Bunlardan en çok tercih edileni ise kameralı görüntüleme cihazıdır. Çünkü en zor kaçak yerlerinde bile bu cihaz sayesinde kaçağın nerede olduğunu çok kısa bir süre de tespit ettiğimiz için en çok aktif kullanılan cihaz halini almıştır. Termal kamera genellikle ise sıcak kalorifer sularında kullanılır. Çünkü bu cihaz sıcak suya dayanıklık ve sıcak duya duyarlı olduğu için sızıntı veren yeri direk bizlere göstermektedir.

Bağcılar 100.Yıl su kaçağı tespiti üst katın duvarından su akmasını araştıran firmadır. Üst kattan alt kata damlayan pis sular lağım sistemlerine aittir. Banyonun zemininde fayans arasında suyun kaçabileceği boşluklar varsa tuvalet zemine su kaçırıyor ise veya gider borusunda tuvalet suyu su kaçağı gibi sorunlar varsa buna neden olabilir. Ekibimiz kamera takıp atık kanallarına bakarak fayans aralarını ve tuvalet tesisatını kontrol ederek tüm olasılıkları değerlendirerek çözüm üretebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55