Bağcılar Demirkapı Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Demirkapı su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla su kaçağı bulma servisi göndermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Bağcılar semtine hizmet vermekteyiz.

Demirkapı Su Borusu Arızası Onarma

Bağcılar Demirkapı su kaçağı tespiti banyo gider borusunda robotla tadilatsız su kaçağı bulan firmadır. Banyodan arada bir alt kata su akıntısı, damlaması var ve zaman zaman kesilmeye, kurumaya başlıyor gibi sorunlar evinizde var mı? Su kaçağı tespit bulma lavabo, banyo gideri her kullanıldığında gider içinden sular ilerler ve oradaki sızıntı bir süre sonra atık borularından su geliyor sorunlarına yol açabilir. Atık borularına kameralı su kaçağı tespiti ile bakan ekibimiz atık su sızıntılarını bulmak için kısa bir araştırma sonucunda hasar alan ve onarılması gereken kısımları görüntüler ve sağlıklı sonuçlar almaya başlarız. Bağcılar Demirkapı su kaçağı tespiti banyo pimaşında kamerayla su akıtan giderleri bulan firmadır. Banyo havalandırma penceresi su kaçaklarını robotla bulan firmadır. Tadilat yapmadan ışıklandırma aparatı ile havalandırma içine bakılarak ıslaklık takibi yapabiliriz. Su arıza tespiti pimaş su tesisat sızıntılarını basınç testiyle bulmak, gider kanallarını kamerayla incelemek, banyodaki sıcak su borularında kaçak bulan robot termal kamera ile beton içlerini incelemek, koku tespit makineleri ve daha pek çok hasarsız yöntemler ile sorunların anlaşılmasını sağlarız. Su kaçağı bulma cihazı bazen teras, çatı katından havalandırma boşluğuna, duvarına su akıyor gibi sorunlarda olabilir. Gelişmiş sistemlerle çözüm çok uzun sürmez.

Bağcılar Demirkapı su kaçağı tespiti alt kata banyonun neresinden su aktığını cihazla arayan firmadır. Banyonun dış duvarında ıslaklık araştırması yapabiliriz. Su kaçağı bulan tesisatçı küvet, duşakabin duvarın içini, dışını ıslatıyor gibi sorunlarda gider içleri, ses yapması durumunda dinleme detektörü, ses yapmıyorsa basınç testi ve onarım sıvısı gibi daha pek çok ayrıntıyı tek tek ele alarak araştırma işlemlerimiz mevcuttur.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55