bağcılar yeni mahalle su kaçağı tespiti

Bağcılar Yeni Mahalle su kaçağı tespiti firması olarak makineli su kaçağı bulma cihazları ile su sızıntısı bulunan bölgeye onarım ve tespit servisi vermekteyiz. Kameralı su kaçağı tespiti yapabilen İstanbul firmaları arasında yer almaktayız. Pahalı bir sistem olsa da müşteri memnuniyeti açısından her zaman bizim için önemlidir. Klasik değil modern bakış açılı firmaları tercih ederek evinizde en az kırılma payı ile veya en ufak bir tadilat bile olmadan çözümü elde edebilirsiniz. İstanbul içi su borusu sızıntı yerini bulabilecek firma telefon numaralarımız sayfa yer almaktadır.

Yeni Mahalle Su Kaçağı Bulan Firmalar

Yeni Mahalle su kaçağı tespiti servisi olarak tavandan su damlaması nasıl önlenir , sizlere anlatmak isteriz. Tavandan su akması ve özellikle beton , fayans gibi bölgelerin ıslak halde olması bazı borulardaki sıvıların çeşitli hasar veya delinmesi gibi sebeplerden ötürü dışarı çıkmasından dolayı olmaktadır. Çoğu zaman alt kata su sızması şeklinde de oluşmaktadır. Bunu önlemenin yolu ilgili bölgeyi havalandırmak ve bir süre sonra duvarı boyamak değildir, bizzat hasarlı boruyu bulma , onarma veya parça değişiminden geçmektedir. Su kaçağı bulma firmamız varken tavandan su akıyor ne yapmalıyım gibi soru işaretlerinde panik yapmanıza gerek yoktur. Eğer alt kata su sızıntısı varsa beton içine yerleşen bazı ıslaklığı takip etmek için termal cihazı kullanabiliriz. Ayrıca duvar içi sesleri dinlemek için ses dedektörleri ile noktasal olarak yerleri bulmamız mümkündür. Bir diğer cihazımız ise sizin veya üst katınıza ilişkin sistemlerdeki sorunu veya sorunsuzluğu anlamak için sızdırmazlık testlerini bazı basınç merkezli test pompaları ile uygulamak, incelemekten geçmektedir. Ortaya çıkan analiz sonucunda hangi duvarın arkasındaki boru, ne kadar hasarlı, nereyi kırmamız daha mantıklı gibi soru işaretlerini görebiliriz.

Bağcılar Yeni Mahalle su kaçağı tespiti kuşkuya olasılık bırakmayacak su kaçağı bulan tesisatçı olarak görev başındadır. Tüm aşamaları izleyebilir ve görüntülü cihaz sayesinde sızıntının bulunduğu yeri sizlere de gösterebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55